Arvustused

Olen teilt saadud kõhukotiga väga väga rahul. Boba kott supermugav ja teil väga meeldiv ja kiire teenindus ning armas üllatus alati pakiga kaasas. Soovitan teid kindlasti kõigile.

Kadri

Olen Boba wrap kandelinaga väga rahul, see on meil igapäevaselt kasutusel. Teenindus on samuti hea.

Kätlin

Mina olen Manduca kõhukotiga väga rahul, materjal on super mõnus ja kõhukott on mugav nii beebile, kui ka endale. Teeninduse kohta on mul samuti ainult kiidusõnu, väga kiiresti tuli kaup kohale. Suurimad tänud teile!

Anette

Ostsin Teilt kandelina, millega olen väga rahul. Lapsele esimesel päeval kohe ei meeldinud, aga nüüd harjunud ning kasutame iga päev. Teenindus oli ka väga kena ning kiire.

Kristiina

Suhtlesin teenindajaga telefoni teel, teenindus oli väga viisakas, tarne õigeaegne. Olen väga rahul. Aitäh!

Polina

Kõhukott on väga hea ja kvaliteetne, oleme rahul nii toote kui kiire ja sõbraliku teenindusega!

Jaana

I'm letting you know we received the parcel yesterday! Thank you very much, such a satisfying and fast customer service!

Mari

We received our manduca carrier last Friday and I wanted to thank you for nice service, quick delivery and awesome carrier. We just love it, it's so so comfy.

Diana

Tellisin teilt kandelina. Olen tootega väga rahul ja leiab aktiivset kasutust. Värvid on ilusad ja lina kvaliteetne. Aitäh!

Kairit

Hea meelega tõden, et olen tõeliselt rahul nii toote kui teenindusega. Toode oli mulle juba tuttav ja oli mugav seda tellida lähemalt kui maailma teisest otsast.

Eike

Oleme väga rahul kandelinaga. Seda on lihtne ja mugav kasutada ning laps tunneb ennast seal mugavalt. Viimasel ajal kasutame seda vähem, sest lapsel pole enam gaasivalusid, mille ajal oli seda super kasutada.

Merili

Oleme väga rahul nii toote kvaliteedi kui ka teenindusega. Ostlemine teie poe koduleheküljel on väga mugav! Suur suur tänu!!

Katrin

Aitäh meeldiva ja kiire toimetuse eest ja kingitus pakis tekitas nii sooja tunde. Aitäh! Oleme linaga nii rahul. Parim ost.

Anne

Mina tellisin teilt kandelina ja oleme lapsega mõlemad väga rahul - lina on kvaliteetne ja korralik, minul on mugav/kerge ja laps saab vabalt ringi vaadata. Teenindus oli samuti asjalik: veebipoodi on lihtne kasutada, tellimus täideti kiiresti, terve aja oli olemas ülevaade sellest, kui kaugel tellimus parasjagu on ning hind oli samuti mõistlik, lisaks tõi kuller paki koju kätte, mis oli eriti mugav. Tänan meeldiva teeninduse eest.

Ann-Leena

Tere, olen tootega väga rahul. Kindlasti soovitan ka teistele. Tänan.

Ivi

Olen kõhukotiga väga rahul. Ei ole saanud seda palju kasutada kuna tellisin selle reisi jaoks. Reis meil veel tuleb. Usun, et seal osutub see eriti vajalikuks. Teie poolse teenindusega olen ka väga rahul.

Liana

Olen tootega väga rahul, kuigi lapse harjumine võttis aega. Eriti hea on seda kasutada õhtustel koosviibimistel vabas õhus - laps on lähedal, tunned ja näed täpselt, mis olukorras ta on ja sitikad ei saa ligi. Teenindus väga kiire ja sõbralik. Tänan!

Reine

Olen väga rahul BOBA Air kõhukotiga. Ilma selleta enam ei oskakski, lihtne ja kerge kõikjale kaasa võtta ning laps uinub hetkega selles kotis. Babysling.ee teenindus on samuti suurepärane ja kiire.

Monika

Hello. Thanks for the Boba - we love it! Also big thanks for the personal attitude, amazingly fast and free delivery! ;) Lots of succsess for Babysling.ee in future!

Gita

Tere! Olen ostuga väga rahul. Tarne kiire ja kogu aeg meilile tuli info, kaugel tellimus on.

Jelena

Me ostsime teie käest toote „Manduca Sling“ ning kasutame seda kättesaamise päevast alates. Laps magab selles ca 2-3 tundi. Kui ma last sellesse panema hakkan, siis mulle tundub, et ta juba teab, et ema võtab ta oma südame lähedale ja kannab enda vastas. Me oleme tootega väga rahul ning sellest on saanud igapäevane abimees kui ma võtan lapse ning koera ja lähen metsa tunniks või kaheks jalutama. See tekitab mulle tunde nagu mul oleks lisapaar käsi.

Laura

Tere. Me oleme väga rahul oma ostetud kõhukotiga. Meie laps on samuti, sest talle meeldib selles oluliselt rohkem kui vankris olla. Suur tänu ka väga kiire kohaletoimetamise eest, me saime selle kätte juba järgmisel päeval. Teie abi toote ostmisel oli väga professionaalne ning sellest oli suur abi. Aitäh!

Liisa

Tere. Ma otsustasin osta kõhukoti (BOBA 4G), kuna mu vastsündinud laps ei taha magada vankris. Seega ma otsisin alternatiivseid variante, et värskes õhus jalutada saaks. Isegi kui mu laps nutab või on halvas tujus, siis asetades teda kõhukotti uinub ta pea minutiga ning tunneb ennast väga mugavalt. Nüüd ma juba soovin saada informatsiooni, et kui kaua last tohib üldse kõhukotis kanda.

Anna

Tere. Ma olen väga rahul, et otsustasin teie poest osta kandelina. Kui me lähme välja jalutuskäigule on kandelina alati vankri korvis kaasas. Kui laps peaks ärkama ning nutma hakkama, siis on mul kohe käepärast võtta kandelina, laps sinna asetada ning saamegi jätkata oma jalutuskäikku. Vahel ma teen isegi kergemaid harjutusi koos oma lapsega kes on kandelinas, ma soovitan oma sõbrannadelgi seda proovida!

Katrin